PUNONI SI INFERMIERE
NË GJERMANI

Hidhini një sy gamës së gjerë të mundësive tona të punës si infermiere dhe mos ngurroni të na dërgoni CV -në tuaj. Ne do t’ju kontaktojmë sa më shpejt të jetë e mundur për të organizuar një intervistë të parë.

RAL Gütezeichen | Faire Anwerbung - Pflege Deutschland | Fair Recruitment - Healthcare Germany

INFERMIERË NGA EVROPA DHE VENDE TË TJERA PËR SPITALET GJERMANE

Mirësevini në faqen tonë të internetit të Holalemania!
Ne i drejtohemi të gjitha spitaleve në Gjermani që kanë nevojë për personel në fushën e infermierisë. Dhe sigurisht që ne gjithashtu i drejtohemi infermierëve që po mendojnë të vijnë në Gjermani për të praktikuar profesionin e tyre.

Ne ne Holalemania jemi nje ekip nderkombetar
me qender ne Hamburg: Fokusi i punes sone eshte nje ndermjetesim efektiv, produktiv
dhe afatgjate. Ne karakterizohemi nga mbeshtetje e ngushte, afersi me kandidatet tane dhe klientet
tane dhe pervoje shumevjecare.
Ne i shoqerojme kandidatet dhe klientet tane nga mberritja e tyre deri ne fillimin e punes ne Gjermani dhe nje vit me tutje pas fillimit te punes. Ne ofrojme ndihme praktike, mbeshtetje emocionale dhe jemi ne dizpozicion per cdo lloj problemi ose pyetjeje.

PËR APLIKANTËT

Me mbështetjen e ekipit tonë, ju do të keni dikë pranë jush në të gjitha fushat e jetës tuaj; nga njohja e profesionit tuaj deri tek gjetja e një vendi për të jetuar në Gjermani dhe shumë çështje të tjera.

PËR SPITALET

Ne zgjedhim punëtorë të kualifikuar për ju nga Italia, Spanja, Shqipëria dhe shumë vende të tjera. Përveç kësaj, ne ofrojmë mbështetje të përhershme për të dyja palët gjatë integrimit në Gjermani, në qytetin e ri dhe në spitalin tuaj.

35

KOMBESI TE
NDRYSHME TE
APLIKUESVE TANE

730

MAMI DHE INFERMIERE QE JANE SISTEMUAR TASHME SHUME MIRE NE GJERMANI

11

VJETET E
EKSPERIENCES NE
NDERMJETESIM

59

SPITALET,
ME TE CILET
BASHKEPUNOJME

EKIPI YNE

Ekipi i Holalemania perkrah aplikuesit e tij ne cdo faze te ndermjetesimit, si ne vendlindje psh. per gjetjen e shkolles se gjuhes, por edhe ne Gjermani. Pika jone e forte eshte fakti qe jemi kaq te shumanshem dhe me kombesi te ndryshme.

POSTIMET TONA TE FUNDIT NE BLOG

Klinika BG ne Hamburg eshte ne kerkim te Infermiereve!

Klinika e BG ne Hamburg ose ndryshe Boberg eshte nje spital i trajtimit akut dhe i rehabilitimit te personave qe semuren ose pesojne nje aksident te rende gjate punes.